poniedziałek, 5 grudnia 2011

,, Wierzę jej czy nie wierzę " !

Witam !;*

Dzisiaj to był nie miły dzień . Strasznie się czułam . A dlaczego ? No , właśnie w tym problem, że ja zawsze nie wiem czego chce .!
Jest taka osoba do której się przyzwyczaiłam .  Zawsze sprawiała mi wiele komplementów dzięki czemu czułam się lepsza....  no i z czasem zaczęłam ufać .  Ale  zawsze nie przystanę i trzeźwym umysłem nie pomyślę !. Jestem naiwna i za szybko okazuję komuś dobre serce . Nabiorę się jak głupia na miłe słówka.
Muszę pamiętać  że  bajka zawsze się szybko kończy , a tylko w wymyślonych , nierealnych opowieściach jest dobre zakończenie. No i nadszedł ten dzień. Kiedy pewna osoba zrobiła mi wielką przykrość. Wtedy zrozumiałam, że nigdy nie można komuś za szybko ufać a tym bardziej wierzyć w słowa !. Pamiętajcie, inna osoba to nie zabawka, która można się bawić kiedy się tylko zapragnie. Ona też ma uczucia !.
To był koszmar !. A najbardziej boli to , że te wydarzenie wiąże się z jedną dziewczyną, która uważa mnie za przyjaciółkę !  Posunęła się za daleko !.
Jedna dobra strona tego dnia to to, że mam dobrą nauczkę !. Pamiętajcie nie dajcie się nigdy nabrać na ładne oczy !
Chciałabym podziękować z całego serca dziewczyną , które są ze mną już 6 lat i jeszcze nigdy nie usłyszałam od nich żadnego złego słowa ! I uważam, że na prawdziwą zaufaną osobę czeka się nawet wiele lat !
Iśka  , Paula , misiek -dziękuję !;***


Ps. Misiu Ty jesteś jedyna w swoim rodzaju i nikt nie ma prawa powiedzieć, że jesteś inna ! tak naprawdę ONI zazdroszczą Ci tego, że jesteś pewna siebie !;*** Głowa do góry i powal ich tym swoim wzrokiem <3!


1 komentarz:

  1. Nie ma za co;******
    Wiesz że pomożemy ci w każdej chwili<3

    OdpowiedzUsuń