niedziela, 19 lutego 2012

I co dalej ...?

Witam Was!
Przepraszam za moją długą nieobecność.. postaram się to nadrobić.
Dziękuję że z dnia na dzień jest Was coraz więcej. Jest mi bardzo miło z tego powodu. Uwierzcie nie dużo ludzi chcę mnie słuchać. Może to dlatego, że zawsze chcę wypaść jak najlepiej i mi to nie wychodzi..  Hymm To zbyt skomplikowane jak dla mnie ...
    Zastanawialiście się kiedyś , przepraszam nie wszyscy i nie zarzucam wam tego , ale myśleliście nad tym jak by było gdybyśmy byli piękni. Nie chodzi mi teraz o Was, ponieważ nigdy nie miałam przyjemności zobaczyć moich obserwatorów.
                   Ale  wracając do mnie.  Chciałabym kiedyś podejść do lustra. Spojrzeć w swoje oczy. Potem   skierować wzrok z odwagą na moje ciało i powiedzieć ,, Jesteś dziewczyną, której nic nie brakuję ". i uśmiechnąć się  prawdziwym i powalającym uśmiechem. taaaak  to jest moje skryte nie spełnione marzenie. Dlaczego tak jest, że jest tyle pięknych dziewczyn? A mi się to nie przyda żyło. Chciałabym chociaż połowę ich ślicznej urody odziedziczyć. Czy to tak wiele.?  Mam dużo wad, których nie potrafię zmienić. Mam nadzieję, że świat nie będzie tak straszny za kilka lat jak go przewidują. Wybaczcie nie musicie tego czytać  piszę same głupoty. Może podrzucie jakiś pomysł. Nawet prosiłabym o to. Pytajcie i podawajcie różne tematy. Postaram się napisać o tym lub jak ktoś sobie życzy napisać prywatnie.   Jestem wdzięczna za to, żę czytacie moje posty. A i jeszcze chciałabym dodać że sama wymyślam moje posty. Ponieważ jeden z was napisał, że mój poprzedni post jest z ksiązki. Jeśli nie wierzysz mi to proszę podaj mi tytuł i autora. Podaj chociaż jeden dowód, że nie piszę tego sama!              Dziękuję i dobranoc ;*      


           
 

6 komentarzy:

 1. Widziałam twoje zdjęcia i jesteś ładna :) W Twoim towarzystwie są jakieś piękne dziewczyny, jakie ? ;) Pozdrawiam i czekam na następnego posta ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też tak bym chciała, ale nie wszystko jest idealne. :)

  Obserwuję i zapraszam taste-of-paradise

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy blog : )
  zapraszam do mnie : http://ily-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja Cie znam , widzę Cię na codzień im uważam , że jesteś naprawdę śliczną dziewczyną i naprawdę jesteś zbyt krytyczna !! Tak nie można , na serio jesteś piękną istotą ! ;) . i nie , nie tylko ja tak uważam , ale wszyscy którzy Cie znają , to tak samo ! wszyscy Cie podziwiają i Ci zazdroszczą ! ;** ! naprawdę . ja sama chciałabym miec takie ciało jak Ty <3 ! i jeszcze nigdy nie słyszałam , żeby ktoś powiedział , że jesteś brzydka :* !

  OdpowiedzUsuń
 6. Gadasz bzdury.!
  Każdy w Sobie ma jakieś piękno ... ^_^
  Jeżeli nie na zewnątrz to w środku ... ;3
  Uwierz i Przestań się Zadręczać ...
  Bo z Pewnością jesteś piękna :D
  Świetny Blog ^_^
  Zapraszam do siebie *_*
  www.everyday-smart.blogspot.com
  + Liczę na nowych obserwatorów ;3

  OdpowiedzUsuń